Przejdź do strony głównej Kontakt Poleć stronę Dodaj do ulubionych
pl ru gb
wyszukaj >>

Drukowanie 3D – szybkie prototypowanie i bezpośrednie wytwarzanie krótkich serii

 

 

   Do niedawna drukowanie 3D pozostawało w sferze nieosiągalnych marzeń. Dziś usługa ta jest coraz szerzej dostępna. Metoda drukowania 3D została wynaleziona w 1984 roku, jednak dopiero teraz upowszechnia się w przemyśle i innych gałęziach gospodarki. Drukowanie 3D to szczególnie przydatna metoda wytwarzania prototypów oraz krótkich serii produkcyjnych. Zastosowanie drukowania 3D w wielu branżach jest dziś nie do przecenienia.

 

   Nasza firma specjalizuje się w najwyższej jakości drukowaniu 3D. Świadczymy usługi szybkiego prototypowania i wytwarzania krótkich serii produkcyjnych. Nasze wydruki 3D powstają na urządzeniu amerykańskiej firmy Stratasys Inc. Modele przestrzenne wykonujemy z szeroko stosowanych w przemyśle termoplastycznych tworzyw sztucznych, takich jak: ABS, PC-ABS, PC, PC-ISO, ULTEM 9085 i PPSF. Wszystkie części budowane są przy zastosowaniu zaawansowanej i innowacyjnej technologii FDM. Aby wykonać dla Państwa usługę drukowania 3D, potrzebujemy jedynie plik .STL zawierający zapis trójwymiarowej geometrii. 

 

 

   Drukarka 3DCo daje drukowanie 3D? Jest to wyjątkowa usługa, dzięki której będą Państwo mogli w krótkim czasie nie tylko obejrzeć swoje pomysły i projekty na papierze czy monitorze, ale wziąć w ręce i przeprowadzić funkcjonalne testy. Drukowanie 3D znacząco poprawi jakość wytwarzanych później serii produktowych.Proponujemy Państwu innowacyjną usługę drukowania 3D, dzięki której będą mogli Państwo udoskonalać wytwarzane produkty.

 

 

   

   Nasze urządzenie do drukowania 3D posiada możliwość drukowania większych modeli niż obszar roboczy dzięki sklejaniu ze sobą kilku wydruków.

 

  Obszar roboczy drukarki 3D: dł. 220mm /szer. 170mm. /wys. 170mm

 

   Zapraszamy do skorzystania z usługi drukowania 3D. Jesteśmy profesjonalistami i zapewniamy, że nasza usługa drukowania 3D wyróżnia się wysoką jakością.

 

 

Osoba do kontaktu:

Paweł Czępiński 

 e-mail: pawel.czepinski@maszczyk.pl

(+48) 692-271-285